Sport & Fun Festival – wakacyjne wydarzenie muzyczne i sportowe w Białce Tatrzańskiej

Sport & Fun Festival – wakacyjne wydarzenie muzyczne i sportowe w Białce Tatrzańskiej

W sierpniu w Białce Tatrzańskiej odbyło się ogromne wydarzenie kulturalne, które związane było ze sportem i muzyką. Mowa oczywiście o wydarzeniu Sport & Fun Festival, które odbyło się pod specjalnym patronatem radiowej Czwórki.

Atrakcje muzyczne i sportowe na Sport & Fun Festival

W Tatrach regularnie odbywają się różne wydarzenia, które przyciągają tłumy zainteresowanych. Podobnie było i tym razem na tegorocznym Sport & Fun Festival, które odbyło się w Białce Tatrzańskiej. O tym wydarzeniu informował także portal regionalny Bukowiny Tatrzańskiej www.bukowina24.pl. Zgromadzeni mogli być świadkami występów muzycznych takich gwiazd jak Roxie Węgiel oraz Mavi Violin. Oprócz tego występowali także artyści wywodzący się z innych gatunków muzycznych. Zgromadzeni mieli więc okazję posłuchać prawdziwego miksu brzmień muzycznych.

Oprócz występów muzycznych uczestnicy mogli być świadkami także sportowych wydarzeń. Jedną z takich sportowych atrakcji były monsterrollery, a więc wyjątkowo duże hulajnogi, które przemieszczają się na ogromnych kołach terenowych. Warto dodać, że każdy mógł spróbować przejechać się na takiej górskiej odmianie znanego wszystkim pojazdu.

Festiwal Sport & Fun Festival przyciągnął wielu pasjonatów sportu i muzyki w jedno miejsce i na pewno należy uznać go za w pełni udane wydarzenie w Tatrach.