Medical Clinic Podhale Art – stomatologia na najwyższym poziomie.

Medical Clinic Podhale Art – stomatologia na najwyższym poziomie.

Piękny, zdrowy uśmiech. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem profesjonalnych usług stomatologicznych, świadczonych przez Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem.

Implantologia

Medical Clinic Podhale Art oferuje nowoczesne implanty, wszczepiane w miejsce utraconych zębów. Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń wprowadzony chirurgicznie w miejsce usuniętego zęba. Osadzony jest w kości szczęki lub żuchwy, stanowiąc np. filar dla odbudowy protetycznej – korony, mostu czy protezy.

Stomatologia zachowawcza

Oferujemy zabiegi stomatologii zachowawczej, w skład której wchodzi profilaktyka próchnicy zębów oraz leczenie wszelkiego typu ubytków.

Stomatologia estetyczna

Nasi doświadczeni specjaliści wykonują zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, mające na celu poprawę wyglądu uzębienia. Najpopularniejsze jest wybielanie zębów, ale częste są także likwidowanie przebarwień i poprawa ich kształtu.

Protetyka estetyczna

Świadczymy usługi w zakresie protetyki estetycznej, która ma na celu uzupełnienie braków w uzębieniu, przywrócenie utraconych funkcji narządu żucia, a przy tym oczywiście również poprawę wyglądu.

Ortodoncja

Sprawdź najnowocześniejsze metody leczenia zgryzu stosowane w naszej klinice. Zajmujemy się wyrównywaniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych za pomocą aparatów stałych oraz ruchomych.

Endodoncja

Oferujemy leczenie endodontyczne (kanałowe), czyli zabieg polegający na oczyszczeniu kanałów korzeni zębowych oraz komory zęba z chorej miazgi, zajętej zapaleniem. Dzięki temu nie ma konieczności wyrwania nawet bardzo zniszczonych zębów i znacząco zmniejsza się ryzyko rozwoju zakażeń, niebezpiecznych dla całego organizmu.

Stomatologia dziecięca

Nasza klinika w Zakopanem specjalizuje się także w stomatologii dziecięcej. Pierwsza wizyta małego Pacjenta jest bardzo istotna, ponieważ znacząco wpływa na to, jakie nastawienie będzie on miał do kolejnych. Najważniejsze, żeby dziecko nie bało się stomatologa.

Chirurgia stomatologiczna

Przeprowadzamy zabiegi leczenia operacyjnego problemów zdrowotnych w jamie ustnej. Oprócz usuwania zębów, oferujemy zabiegi odtwórcze tkanki kostnej oraz mikrochirurgię tkanek miękkich, umożliwiające przygotowanie do dalszego specjalistycznego leczenia, takiego jak endodoncja (leczenie kanałowe), wszczepienie implantów czy zabiegi protetyczne.

Stomatologia w narkozie

Na życzenie Klienta świadczymy pełny zakres usług stomatologicznych, zarówno u dorosłych, jak i dzieci, w znieczuleniu ogólnym.

Stomatologia Zakopane – klinika Medical Clinic Podhale Art, zadzwoń: 18 265 74 27